Dworek Jamneński w Łazach, Łazy
Oto 5 powodów, dla których Bal Sylwestrowy w Dworku Jamneńskim uznać należy za najlepszy wybór!
Ankuft
Abreise

Oto 5 powodów, dla których Bal Sylwestrowy w Dworku Jamneńskim uznać należy za najlepszy wybór!

27 November 2019

Nie macie jeszcze planów na Sylwestra? Nie możecie się zdecydować, czy wybrać Bal czy domową imprezę? Mamy dla Was małą podpowiedź!
 

1. Piękne wnętrza Dworku Jamneńskiego

Nasz obiekt to istna perełka wśród nadmorskich hoteli! W naszych wnętrzach wszystkie elementy zostały wykonane z najlepszych naturalnych surowców - drewna i kamienia, wysokiej klasy tkanin oraz innych elementów dekoracyjnych sprowadzanych na zamówienie z Włoch. Obiekt swoją stylistyką wpisuje się w pałacowy, elegancki charakter nadmorskich posiadłości. Pobyt w Dworku Jamneńskim to idealne połączenie elegancji ale i tradycyjnej polskiej gościnności! U nas każdy czuje się jak w domu, co potwierdza wiele opinii naszych gości!

 

 

 

 

 

2. Sala Bankietowa

Sala bankietowa Dworku Jamneńskiego uchodzi za najpiękniejszą w regionie! Spędzając czas na Balu lub Bankiecie możesz poczuć się wyjątkowo niczym książe lub księżniczka! Szyku dodają piękne detale, które z pewnością nie umkną oczom nawet wrażliwych estetów!

3. Kuchnia

Menu przygotowane przez Szefa Kuchni Dworek Jamneński z pewnością zadowoli podniebienia najbardziej wymagających smakoszy! To połączenie regionalnych smaków, bazujących również na owocach morza, z nutką nowoczesności, a także elegancji podania. Przygotowując nasze dania opieramy się na produktach najlepszej jakości i świeżości! W trakcie Balu przygotowaliśmy szereg atrakcji, w tym pojawi się atrakcja kulinarna!

4. OPEN BAR

Pyszne, kolorowe drinki, OPEN BAR, pokazy barmańskie - to jedne z wielu atrakcji, które Bal Sylwestrowy nad morzem w Dworku Jamneńskim z pewnością uczynią ciekawym i niezapomnianym. I niech Państwa wzrok nie myli - profesjonalną obsługę barmańską zapewni zgrany duet niezwykle podobnych do siebie Barmanów!

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

5. Muzyka - Profesjonalny DJ/Konferansjer

Wyznajemy zasadę - dla każdego coś dobrego! To może Państwu zapewnić tylko nasz Profesjonalny DJ Rezydent - Royal DJ's! Nic tak bowiem nie odda charakteru utworu jak jego oryginalne brzmienie za pośrednictwem najlepszego sprzętu nagłaśniającego! Dopełnieniem tanecznych szaleństw przy akompaniamencie wyselekcjonowanych hitów ostatniego 30-lecia będzie dekoracja światłem naszego nowego parkietu!

siehe auf der Karte
Diese Website verwendet Cookies.

Durch den Besuch akzeptieren Sie unsere Cookie-Politik, nach Ihren Browser-Einstellungen. Mehr in der Datenschutzerklärung.

OK, schließen