Dworek Jamneński w Łazach, Łazy
, Łazy
Przyjazd
Wyjazd

Wigilia firmowa

Spotkanie świąteczne, wigilia firmowa nad morzem to świetna okazja, aby podziękować pracownikom za trud i starania wlożone w codziennie funkcjonowanie Twojej firmy! Spraw niespodziankę swoim pracownikom i zabierz ich do miejsca, w którym nie przebywają na co dzień. Każde spotkanie uatrakcyjnimy kameralnym koncertem muzyki świątecznej na żywo!

Świąteczna atmosfera to doskonała sposobność na ocieplenie relacji pomiędzy pracownikami, podziękowanie im za wspólnie spędzony rok i oderwanie się od firmowej codzienności. Warto zadbać o odpowiednią oprawę tego wieczoru – w tym wybór dań. Już spieszymy z pomocą i mamy przygotowanych kilka wariantów menu. Większość Polaków preferuje przywiązanie do tradycyjnej polskiej kuchni wigilijnej. My również nie będziemy odchodzić od standardowych dań. Ważny jest jednak element zaskoczenia, więc do tej tradycji warto dodać trochę nowoczesnych trendów i najlepszej jakości składniki. O to zadba niezawodny Szef Kuchni Dworku Jamneńskiego! 

Zapach cynamonu i goździków oraz dekoracje to nie wszystko, co buduje świąteczną atmosferę. W programie warto zadbać o niespodzianki dla pracowników tj. program artystyczny. Jesteśmy w stanie zapewnić:

  • oprawę dźwiękową i wizualną
  • koncert muzyki świątecznej na żywo
  • kameralny nastrój z rozpalonym kominkiem w tle

Dworek Jamneński - hotel położony blisko  Koszalina (zaledwie 20 km) - posiada doskonałe zaplecze do przeprowadzenia wydarzeń o charakterze integracyjnym. Dysponujemy salą restauracyjną urządzoną w stylu glamour, oddzielną salą szkoleniową z pełnym zapleczem technicznym oraz miejscem do zorganizowania zabawy tanecznej przy udziale zespołu muzycznego lub DJ-a nawet dla 200 gości. Nasze wyjątkowe położenie na styku dwóch wód - między Morzem Bałtyckim a jednym z największych polskich jezior Jeziorem Jamno - a także bliskość pięknych sosnowych lasów stwarza niebywałe warunki do przeprowadzenia różnorodnych zajęć integracyjnych. Wyzwól team spirit w swoim zespole już dziś!
Więcej informacji na temat naszej ofery szkoleniowo-konferencyjnej: /biznes/szkolenia-i-konferencje-nad-morzem

Oferty specjalne

Oferta dnia - korzystna cena
od 200 /noc
od 200 /noc

Oderwij się od codzienności i daj namówić na pobyt w pięknym miejscu! Bliskość plaży i sosnowych lasów sprawi, że poczujesz się wSPAniale i ...

Szczegóły oferty

Oferta dnia - korzystna cena

OFERTA TYGODNIA! Nadmorski urlop 2020 z atrakcjami + SPA
od 380 /noc
od 380 /noc

Zaplanuj Urlop w 2020 roku w korzystnej cenie! Ciesz się wypoczynkiem w pięknym miejscu! Dostęp do nowootwartej Strefy SPA w cenie!

Szczegóły oferty

OFERTA TYGODNIA! Nadmorski urlop 2020 z atrakcjami + SPA

Pożegnanie lata 2020
od 264 /noc
od 264 /noc

U nas wakacje jeszcze trwają! Wrzesień i październik zachwycają nas cudowną, słoneczną pogodą od kilku lat! Oderwij się od codzienności i daj ...

Szczegóły oferty

Pożegnanie lata 2020

Zobacz wszystkie

ul. Mieleńska 1
76-002 Łazy, Polska

Zobacz na mapie
Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej w Polityce prywatności.

OK, zamknij